29-7-2016
Nieuw! De Boom NT2 Academie
Eén platform voor de bevordering van de deskundigheid van NT2-docenten en taalvrijwilligers
Door: Roos Pieterse
De Boom NT2 Academie biedt voor zowel beginnende als ervaren taalvrijwilligers en NT2-docenten diverse, interessante trainingen ter bevordering van de deskundigheid. Bevorder uw deskundigheid en richt zo uw lessen nog beter in!
Trainingen
Ook als docent bent u nooit uitgeleerd. Met de Boom NT2 Academie bieden we u de mogelijkheid uw expertise te vergrote. We bieden docenten een breed scala aan trainingen aan. Houd de website in de gaten voor nieuwe trainingsdata en de aanmelding (open inschrijving). Liever een training op locatie? Onze trainers komen ook graag bij u langs voor een training op maat.
Deskundigheidsbevordering
Binnen Boom NT2 Academie zijn er diverse trainingen ontwikkeld waarmee docenten hun deskundigheid kunnen bevorderen. Dit zijn methodeonafhankelijke trainingen, ontwikkeld met experts op het gebied van Nederlands als tweede taal, soms zelfs met een specifiek vakgebied zoals bijvoorbeeld uitspraak als expertise.
Deskundigheidsbevordering
Een greep uit het programma voor deskundigheidsbevordering:
- Oriëntatie op de Nederlandse Arbeidsmarkt (ONA)
- Nederlandse les, hoe pak je dat aan?
- Uitspraak in de les
- Differentiëren
Mist u een onderwerp? Laat het ons weten! Bij voldoende interesse kunnen we altijd kijken wat er mogelijk is.
Methodetrainingen
Het werken met een nieuwe methode brengt vaak veel vragen met zich mee: Moet ik mijn werkwijze als docent veranderen? Hoe werk ik met een online methode? Wat is eigenlijk de achtergrond van deze methode? Maar ook: Wat betekent een nieuwe methode voor de organisatie binnen onze school?
Wij denken graag met u mee tijdens dit spannende traject. We bieden diverse implementatietrainingen aan voor de volgende (toetsings-) methodes. De trainingen bieden inzicht in de wijze waarop er met de methode gewerkt kan worden en geven antwoord op inhoudelijke en organisatorische vragen.
- Wij bieden methodetrainingen aan van de volgende methodes:
- AAP
- DISK
- NT2 op maat-reeks
- Delftse methode
- Online leren in NT2 SCHOOL
- De NT2-Niveautoetsen
Meer informatie en contact
Wilt u meer weten over de trainingen, contact met een van onze teamleden of aanmelden voor een bepaalde training? U kunt meer informatie en contactgegevens vinden op de pagina Boom NT2 Academie.