Over ons

Het fonds Nederlands als tweede taal (NT2) is onderdeel van Boom uitgevers Amsterdam. Boom NT2 is marktleider en specialist in het ontwikkelen en uitgeven van lesmateriaal Nederlands als tweede taal (NT2) en inburgering in Nederland. Voor een succesvol NT2-traject is het belangrijk de juiste leermethode te gebruiken. Hoog- of laagopgeleid, jong of volwassen, beginner of gevorderd; een taal leren gaat het beste met lesmateriaal ontwikkeld voor specifieke doelgroepen. Boom NT2 heeft voor iedere cursist geschikt materiaal in huis, op papier en online.

We hebben de overtuiging dat het leren van het Nederlands anderstaligen meer perspectief biedt op een succesvolle integratie in een Nederlandstalige samenleving. Met een servicegerichte en persoonlijke aanpak die gekenmerkt wordt door vakmanschap en aandacht proberen we met onze leermiddelen, advies en informatie nauw aan te sluiten bij wat onze klanten, zowel cursisten als docenten, nodig hebben.

 

U kunt ons behalve via telefoon of e-mail, ook bereiken via Twitter en Facebook.

Boom NT2Team NT2

Mirjam Haasnoot, uitgever
020 - 5200136
m.haasnoot@bua.nl

 

Ilona Toorenburg, adjunct uitgever 

020 - 5244515
i.toorenburg@bua.nl

 

Fleur Goppel, bureauredacteur

020 - 521 89 29

f.goppel@bua.nl 

 

Tessa Boff Tonella, vertegenwoordiger en trainer

020 - 5218144

t.bofftonella@bua.nl

 

Roos Pieterse, marketeer

020 - 5200134

r.pieterse@bua.nl

 

Suzanne De Jagher, marketeer

020 - 5218178

s.dejagher@bua.nl

 

Merel Verhoeven, verkoop binnendienst

020 - 5200126

m.verhoeven@bua.nl

 

Rikke Huis in 't Veld, verkoop binnendienst

020-5200126

r.huis.in.t.veld@bua.nl

 

Eva Supèr, redactie- en marketingassistent

020 - 5218921

e.super@bua.nl 

 

NT2-klantenservice

Jan van der Lingen, Rikke Huis in 't Veld, Merel Verhoeven en Sofie Lindeman

020 - 5200126
nt2@bua.nl

Twitter

Facebook

 

Bezoekadres

Boom uitgevers Amsterdam B.V.

Prinsengracht 747-751

1017 JX Amsterdam

Nederland

 

Postadres

Boom uitgevers Amsterdam B.V.

Postbus 15970

1001 NL Amsterdam

Nederland

 

KvK 04020619

BTW NL001271714B01