Alle reviews voor
De Amsterdamse Rivierenbuurt
4
1
0
0
0
Naar het product
Geweldig
Annette | 21 juli 2021
Het boek De Amsterdamse Rivierenbuurt vind ik een super informatief boek met veel prachtige foto's en verhalen voor iemand die 38 jaar in de Rivierenbuut woont. Heel herkenbaar.
Herkenbaar
Rudy Schreijnders | 20 juli 2021
Als oud-inwoner van de Rivierenbuurt is dit boek heel herkenbaar. Veel bekende, maar ook veel onbekende personen. Boeiend geschreven, fascinerend om te lezen. Een aanrader!
waardevol naslagwerk
nico lettinck | 20 juli 2021
Niet alleen voor de mensen die in de Rivierenbuurt wonen/hebben gewoond, maar ook voor degenen die geinteresseerd zijn in de de recente geschiedenis van Amsterdam , is dit een waardevol en up to date naslagwerk waarin de auteur soms zijn eigen mening niet verhult. Uiteraard krijgt de geschiedenis van WOII en het lot van de vele joodse bewoners van deze buurt veel aandacht. Maar ook de moderne architectuur en de ditjes en datjes van min of meer ''bekende nederlanders'' komen ruimschoots aan bod. Een boek om altijd bij de hand te hebben.
In één adem
rob Jacobs | 20 juli 2021
uitgelezen.....
Recensie Paul Gellings
Jos Wiersema | 24 maart 2021
(**) uitputtend opgetekend en in beeld gebracht, een opdracht waarin Bert Esselink met zijn kloeke boekwerk De Amsterdamse Rivierenbuurt. Honderd jaar schoonheid en schuld glansrijk is geslaagd. Niet alleen is het goed en levendig geschreven, het is ook een fraaie platenatlas, compleet met straatnamenregister achterin, waarin het aangenaam bladeren is, zodat je thuis onder de leeslamp naar hartenlust door de buurt kunt flaneren. (**)
https://www.paulgellings.nl/stromende-straten/