
![]() |
Dit is een cursus Nederlands voor anderstalige verpleegkundigen. In praktische, aansprekende teksten leren cursisten alle relevante woorden en begrippen die gebruikt worden in de verpleging. De situaties die in de teksten aan bod komen, zijn heel herkenbaar voor de cursisten: gesprekken met patiënten, collega's en leidinggevenden.
De nieuwe woorden zijn vertaald in het Engels, Pools en Litouws. De teksten zijn te beluisteren via de cd.
A2 => B1. De cursist moet een beginnerscursus Nederlands hebben gedaan. Deze methode is geschikt voor lessen in groepsverband, maar ook als zelfstudie.
Conny Wesdijk werkt als NT2-docent aan de TU in Delft.
Het tekstboek bevat 28 lessen (per les 2 of 3 teksten), een beknopt grammaticaal overzicht, gatenteksten, oefeningen en een cd waarop de teksten zijn ingesproken. De nieuwe woorden zijn vertaald in het Engels, Pools en Litouws.
![]() | Uitgebreide basisgrammatica NT2 Klare taal is herzien! Deze editie bevat al het goede van de oude editie, en daarnaast extra oefeningen, meer voorbeelden, illustraties en een woordenlijst van het-woorden. Verder is...bestel en meer |
![]() | Kennis van het land en zijn bewoners Nieuwkomers die met het vliegtuig Nederland bereikten hebben het al kunnen zien: losse stukken laag land die van elkaar gescheiden zijn door rechte sloten. Brede rivieren 'die traag...bestel en meer |